Addenda Kft.

Karrier

Munkatársat keresünk

Munkatársat keresünk értékesítő munkakörben!

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikáció/tárgyalóképesség
  • Építőanyagok ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Angol/Német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A beérkező személyes ill. telefonos, e-mailes információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők részére
  • Ajánlat készítés, követés
  • A megrendelésekkel kapcsolatos ár alkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal,
  • Rendelések előkészítése, indítása, rögzítése, nyomon követése
  • Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása
  • Reklamációkezelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos munkahely
  • Családias környezet
  • Lendületes és barátságos csapat

Ha magadra ismersz küldd el az önéletrajzodat a info@addendakft.hu e-mail címre.

Széchenyi 2020